News

Czym jest Duviri Paradox, czyli trzecia otwarta strefa w Warframe?

Maria Wawrzyniak, 10.07.2019 20:45 1

Duviri Paradox będzie trzecią otwartą strefą w popularnej grze Warframe, opartej ma modelu free-to-play. Może to dobry moment, by do niej wrócić? Lub w ogóle zacząć, jeśli tego nie zrobiliście!

Podczas TennoCon 2019 zapowiedziano sporo nowości do Warframe, czyli popularnej strzelanki science fiction. Napisaliśmy o tym niedawno (tutaj), a dzisiaj chcielibyśmy Wam zdradzić odrobinę więcej szczegółów na temat nowej, trzeciej strefy w grze, która będzie miała strukturę otwartą – Duviri Paradox. Od paru lat Digital Extremes zdaje się skupiać bardziej na dostarczaniu graczom rozgrywki w stylu większych RPG-ów, aniżeli typowego biegania po poszczególnych poziomach i strzelania do wrogów. Wprawdzie Warframe właśnie dzięki temu zasłynął, jednakże gracze zdają się czerpać niemałą przyjemność z tej odmiany.Aktualnie mamy dwie lokacje tego typu: Plains of Eidolon oraz Fortunę. Dodają całą masę pomniejszych aktywności w grze, począwszy od łowienia ryb (tak, w tej grze można łowić ryby, tyle że nie za pomocą zwykłej wędki, tylko włóczni) po latanie na superdeskorolce. Możemy się więc spodziewać, że Duviri Paradox dostarczy nam podobnych atrakcji, aczkolwiek twórcy zarzekają się, że będzie to dotychczas najbardziej rozwinięty otwarty świat w ich karierze.

Informacji o tym, kiedy pojawi się nowe rozszerzenie w Warframe, jest jednak niewiele. Gracze spekulują, że pierwszą nowością, która się pojawi, będzie Empyrean, czyli dodatek umożliwiający kierowanie statkami kosmicznymi. Zajął on w końcu całe 40 minut TennoConu, więc możemy się go pewnie spodziewać jako pierwszego.

https://youtu.be/8DObN_3ha6M

Duviri Paradox ma zapewnić graczom zupełnie nowe doznania – zostaniemy całkowicie pozbawieni mocy i trafimy do nieznanego jak dotąd świata. Nasz Operator zdaje się być znacznie starszy, otrzymując wreszcie możliwość podróżowania na grzbiecie wierzchowca. Jak to wszystko będzie jednak ostatecznie wyglądać?

Miejmy nadzieję, że dowiemy się wkrótce.


najnowsze