News

Wszystko, co powinieneś wiedzieć po TennoCon 2019

Maria Wawrzyniak, 08.07.2019 10:40 1

Za nami największe wydarzenie związane z popularną grą Warframe, czyli TennoCon 2019. Piszemy o wszystkim, co pokazano.

Tegoroczna edycja konwentu TennoCon, najważniejszego wydarzenia dla fanów Warframe, popularnej strzelanki w realiach science fiction, dobiegło końca. Można jednak śmiało stwierdzić, że event był pełen nowości, zarówno tych ogromnych, które wzbudziły najwięcej emocji, jak i tych mniejszych, które ulepszą grę na tak samo wysokim poziomie.Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8DObN_3ha6M

Na początek twórcy gry zaprezentowali nowy, 6-minutowy film kinematograficzny, który pełni funkcję oficjalnego intro produkcji. Materiał przygotował zespół Digic Pictures. Zwiastun jest naprawdę dobry i świetnie prezentuje grę, więc można być prawie pewnym, że przyciągnie sporą ilość nowych graczy.

https://youtu.be/9O-yCnQKYhM

Po nim dostaliśmy informacje o nowych elementach kosmetycznych – dodano między innymi zbroję Wukong Prime, która wygląda co najmniej bardzo dobrze i tym samym mocno kusi, aby wejść w jej posiadanie. Więcej informacji na temat samej zbroi oraz kuszy i nunchaku, które wchodzą w zestaw, znajdziecie na oficjalnej stronie Warframe. Poza tym ruszył nowy event o nazwie Nightwave: Series 2 – The Emissary. Ma on potrwać około 10 tygodni, podczas których w grze mają pojawiać się regularnie nowe epizody, a gracze będą mogli podjąć się nowych wyzwań i zdobyć różne nagrody. Dla eventu przygotowano również specjalny, 42-sekundowy trailer.

https://youtu.be/IE4NKDRwYtQ

Do tego mamy, a raczej będziemy mieć dodatek Empyrean, którego użytkownicy wyczekują z ogromną niecierpliwością. Dodatek pozwoli im bowiem na kierowanie statkami kosmicznymi – każdym statkiem będzie kierować drużyna graczy, gdzie będziemy kontrolować różne stanowiska na pokładzie. Nasze jednostki będzie można ulepszać oraz modyfikować. Całość przedstawiono na 40-minutowym filmie z gameplayem. Twórcy omówili dokładnie, co zaoferuje dodatek. Kosmos ma być pełen surowców, natomiast nasi wrogowie będą stawać się coraz silniejsi równocześnie z graczem, co pozwoli im na przejęcie nowych statków – wszystko ma ostatecznie doprowadzić do bitew, starć z potężnymi bossami czy abordaży.

https://youtu.be/2v8B3O17NAs

Digital Extremes podzieliło się z fanami zwiastunem The New War – dodatku, który będzie sporą przygodą mającą na celu popchnięcie głównego wątku fabularnego w grze. Premiera zaplanowana została na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. A jakby Wam było jeszcze mało, twórcy przyznali się, że rozpoczęli prace nad kolejnym, trzecim już wielkim rejonem o otwartej strukturze, który będzie się nazywać The Duviri Paradox.

Dostaliśmy bardzo dużo konkretów i zapowiada się na to, że będzie tylko lepiej. Warframe zadebiutowało 25 marca 2013 roku na komputery osobiste, tego samego roku w listopadzie na konsole PlayStation 4. Na Xbox One pojawiło się we wrześniu 2014 roku, natomiast w listopadzie tego roku produkcja zawita na konsole Nintendo Switch. Gra funkcjonuje w modelu free-to-play, więc możecie w nią zagrać, wchodząc na oficjalną stronę.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze