News

Nowa gra od twórców Limbo nadal powstaje?

Maria Wawrzyniak, 09.07.2019 17:00 0

Wprawdzie pierwsze doniesienia miały miejsce już na początku 2017 roku, jednakże tym razem dostaliśmy również dość ciekawe ujęcia, które mogą nawiązywać do nowej produkcji.

Studio Playdead nadal nie jest specjalnie chętne, aby podzielić się z graczami jakimikolwiek informacjami na temat swojej nowej produkcji, nad którą najwyraźniej nadal pracuje. Deweloper udostępnił jedynie zdjęcie samotnego astronauty, tyle że miało to miejsce ponad dwa lata temu. Poza tym, nie wiemy praktycznie niczego. Aż do teraz.

Serwis PC Gamer udostępnił bowiem nowe zdjęcia, które wyraźnie przedstawiają to, co opisywało niegdyś Playdead. Ujęcia przedstawiają krajobrazy bardzo podobne do innych produkcji science fiction i zostały nawet zamieszczone w podstronie ofert pracy w studiu. Biorąc pod uwagę fakt, że gra powstaje już ponad dwa i pół roku, premiery prawdopodobnie możemy się spodziewać lada moment. To jednak odrobinę gryzie się z poszukiwaniami nowych pracowników.

Czas pokaże, jak zawsze.

najnowsze

Wszystko, co wiemy o Hunt: Showdown

Polska premiera już dzisiaj, dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w jedno miejsce. Głównie po to, aby ci, którzy nie wiedzą, czy chcą sięgnąć po Hunt: Showdown, podjęli decyzję.