News

Graj dużo w Warframe to może polecisz w kosmos

Maria Wawrzyniak, 09.07.2019 17:45 2

Ze wszystkich sposobów, za pomocą których możesz znaleźć się w kosmosie, granie w grę wydaje się być tym najtańszym. I od niedawna w zupełności funkcjonalnym, a to wszystko dzięki twórcom gry Warframe.

W trakcie imprezy TennoCon 2019 firma Digital Extremes powiadomiła graczy o bardzo dziwnej rzeczy – postanowiono bowiem zorganizować konkurs, którego zwycięzca otrzyma 250 tysięcy dolarów, a te zostaną przeznaczone na opłacenie lotu w kosmos. I to wcale nie jest żart – konkurs ma nawet oficjalną stronę w serwisie gry. Tam, jeśli macie konto w grze, musicie po prostu kliknąć „enter” i gotowe. Pozostaje jedynie mieć na tyle ogromne szczęście, aby zostać zwycięzcą.Źródło: https://www.redbull.com/au-en/warframe-10-types-of-player

Od 6 lipca do 31 grudnia gracze, którzy będą codziennie odpalali Warframe, dostaną tak zwane zgłoszenie, które zwiększy ich szansę na zdobycie nagrody. Ta jednak jest tylko jedna, więc rywalizacja będzie zaciekła, a szanse na wygraną dość małe. Ale ktoś wygrać musi, więc czemu to nie miałbyś być Ty?

https://youtu.be/D1swaf2C2bw

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze