News

Days Gone: możecie stawić czoła nowym wyzwaniom

Maria Wawrzyniak, 06.07.2019 19:40 0

Do gry Days Gone trafił dzisiaj drugi Tygodniowy Challenge – możecie wejść do gry i spróbować swoich sił w wyzwaniu już teraz.

Zapowiada się na to, że Days Gone prawdopodobnie będzie kolejną dużą marką, którą Bend Studio będzie starało się możliwie jak najczęściej i jak najbardziej ulepszać, aby zainteresowanie nie spadło. Na razie w tej kwestii grozi im niewiele – gra wprawdzie spotkała się ze sporą liczbą skrajnych opinii czy mieszanych recenzji, jednakże wyniki sprzedażowe mówią same za siebie. Twórcy jednak nie zwalniają. Obiecali wspierać grę darmową zawartością długo po premierze i robią dokładnie to: dzisiaj w Days Gone rozpoczęły się kolejne wyzwania tygodniowe.Źródło: https://www.empireonline.com/gaming/reviews/days-gone-review/

Pierwsze wyzwania tygodniowe pojawiły się pod koniec czerwca. Były związane z Hordą – zadaniem gracza było przeżyć możlwiie jak najdłużej niekończącą się falę zainfekowanych. Drugi challenge polega w gruncie rzeczy na dokładnie tym samym, tyle że jest jedna niewielka różnica. Licznik przetrwania naszej postaci będzie rosnąć za każdym razem podczas walki z inteligentniejszymi przeciwnikami, Maruderami. Sami twórcy radzą również graczom, aby skupili się na ukrywaniu się oraz używać broni, która wypada z pokonanych przeciwników.

https://twitter.com/BendStudio/status/1147174396114755585

Days Gone zadebiutowało 26 kwietnia 2019 roku wyłącznie na konsole PlayStation 4.


najnowsze