Overcooked za darmo na Epic Games Store. Za tydzień Torchlight!

pepsi
2019/07/04 20:15

Epic Games realizuje plan udostępniania darmowych gier w swoim cyfrowym sklepie. Tym razem pobrać można cenioną produkcję kooperacyjną, Overcooked.

Overcooked za darmo na Epic Games Store. Za tydzień Torchlight!Overcooked od dziś przez najbliższy tydzień dostępny jest do pobrania za darmo na Epic Games Store. Wszystko, co wystarczy zrobić, to wejść w poniższy link i złożyć zamówienie na grę. Kilka kliknięć zagwarantuje nam dożywotni dostęp do ciepło przyjętej produkcji studia Ghost Town Games z 2016 roku. Tytuł, oprócz pecetów, trafił jeszcze na Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switcha, zapraszając właścicieli wszystkich wymienionych platform do wspólnej zabawy z innymi graczami w szalonej kuchni, gdzie nie można pozwolić sobie na najmniejsze choćby potknięcie.

Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie, i tylko najpyszniejsze jedzenie może je uratować! W grze Overcooked gracze muszą gotować w przeróżnych nietypowych i niebezpiecznych kuchniach, by zdobyć tytuł mistrzów kucharskich. Tylko w ten sposób będą mogli stawić czoła pradawnemu jadalnemu złu panoszącemu się w kraju.

Zagraj w pojedynkę lub wspólnie z nawet trzema innymi osobami w klasycznym trybie chaotycznej współpracy lub rywalizacji przed jednym ekranem. Ty i Twoi znajomi macie całkiem sporo różnych dań do przyrządzenia. Aby zostać najbardziej zgraną i wydajną grupą kucharzy, musicie ze sobą współpracować!

GramTV przedstawia:

Już wiadomo, że kolejną darmową grą na Epic Games Store będzie słynny hack’n’slash Torchlight, który w 2009 roku brawurowo rzucił wyzwanie samemu Diablo. Tymczasem zapraszamy do dodania Overcooked do swojej kolekcji.

Gry cyfrowe w ofercie sklepu sferis.pl

Komentarze
2
Crad999
Gramowicz
04/07/2019 23:14
TobiAlex napisał:

A ten wykrzyknik to po co? Jezu, ta gra mam z 10 lat. Wszędzie już była, gdzie to tylko możliwe. A, jak to było... Epic będzie dawał tylko nowe gry? Tia.

Może i miały być nowe, ale widocznie zabrakło na nowe gry kasy po tym jak musieli sypnąć mieszkiem na zwroty za Shenmue 3.

TobiAlex
Gramowicz
04/07/2019 23:08

A ten wykrzyknik to po co? Jezu, ta gra mam z 10 lat. Wszędzie już była, gdzie to tylko możliwe. A, jak to było... Epic będzie dawał tylko nowe gry? Tia.