News

20 minut obszernego gameplayu z Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

LM, 04.07.2019 12:40 2

Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One w 2020 roku.

Jeśli należycie do grona miłośników uniwersum World of Darkness i nie możecie doczekać się premiery ujawnionych w ostatnich miesiącach projektów związanych z marką Vampire: The Masquerade, to mamy dla Was przedsmak jednego z nich. Redakcja serwisu Dualshockers uraczyła nas obszernym, 20-minutowym zapisem rozgrywki z wczesnych etapów gry studia Hardsuit Labs. Na załączonym do wiadomości gameplayu zobaczycie pomniejsze wybory, interakcje z postaciami niezależnymi i światem, a także sekwencje walki. Całość wyraźnie wymaga jeszcze dodatkowych poprawek i optymalizacji wydajności, ale zawartość wygląda interesująco.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One z inicjatywy firmy Paradox Interactive. Jak dotąd twórcy pozwolili nam poznać masę konkretów związanych z tłem fabularnym protagonisty, jego pochodzeniem oraz charakterystykę wampirzych klanów, do których będziemy mogli dołączyć.

Jak wcześniej wspomniałem, Bloodlines 2 nie jest jedyną nadchodzącą grą na licencji World of Darkness. Jeszcze przed końcem tego roku na PC i Switcha trafi produkowane przez polskie studio Draw Distance Vampire: The Masquerade - Coteries of New York.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=270&v=kkhJ_BPaZ-0

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze