Liga Odkrywców powróci w najnowszym dodatku do karcianki Hearthstone?

LM
2019/06/28 09:35
0
0

Oficjalna zapowiedź kolejnego rozszerzenia już w nadchodzącym tygodniu.

Blizzard Entertainment opublikowało w sieci krótką zajawkę nadchodzącego, szesnastego rozszerzenia do swojej popularnej karcianki Hearthstone. Tytułu nowego dodatku jeszcze nie poznaliśmy, ale zgodnie z informacjami zamieszczonymi w załączonym do wiadomości materiale wideo, oficjalna zapowiedź nowinek odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 1 lipca. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że omawiany dodatek powróci do wątków znanych z piątego rozszerzenia karcianki – wydanej w 2015 Ligi Odkrywców. Motyw przewodni pakietu możemy usłyszeć, gdy król Togwaggle unosi leżące na stosie karty.

Liga Odkrywców powróci w najnowszym dodatku do karcianki Hearthstone?

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Liga Odkrywców to specjalna organizacja powołana przez króla Magniego Miedziobrodego w celu zbadania korzeni krasnoludów. Sam dodatek do karcianki poświęcony był wątkom związanym z odnalezieniem śladów potężnego artefaktu znanego jako Kostur Stworzenia. Głównymi bohaterami dodatku byli Brann Miedziobrody, Reno Jackson, Eliza Astrowidząca oraz Sir Płetwin Mrrgglton i wszystko wskazuje na to, że już w poniedziałek poznamy ich dalsze przygody.

Hearthstone ukazało się w 2014 roku na PC i urządzeniach przenośnych z systemem iOS i Android. Najnowszy dodatek do gry – Wyjście z cienia – ukazał się w kwietniu tego roku, a pod tym adresem znajdziecie omówienie mechanik i nowych kart z rozszerzenia.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!