News

Wiemy więcej o nadchodzącej grze z serii Yakuza

Maria Wawrzyniak, 24.06.2019 15:35 0

Produkcja jest już w fazie tworzenia, a więcej szczegółów dotyczących tytułu mamy poznać 10 lipca.

Nowa gra z serii Yakuza, ogłoszona w 2017 roku, będzie miała nowego protagonistę – Ichibana Kasugę, który znany jest z Yakuza Online, czyli japońskiej gry karcianej (nie, nie musisz się martwić, że ominąłeś tę produkcję). Mimo że minęły już całe dwa lata, dostaliśmy jedynie zwiastun nowego protagonisty i nie dowiedzieliśmy się niczego więcej. Jedyne, co jest pewne, to to, iż nowa gra będzie się dziać po wydarzeniach z Yakuza 6.Dwa dni temu miał jednak miejsce pewien wywiad z producentem serii, Daisuke Sato. Dziennikarze japońskiego magazynu Gamebase zapytali Sato, czy istnieje możliwość, żeby Kazuma Kiryu, poprzedni protagonista serii Yakuza, pojawił się także w najnowszej części.

Aktualnie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. 10 lipca ogłosimy aktorkę, która będzie towarzyszyć głównemu protagoniście. Podamy również najnowsze informacje dotyczące samego tytułu, więc proszę tylko o odrobinę cierpliwości.

Wiemy więc, że w nowej Yakuzie jedną z głównych ról będzie również kobieta. W marcu SEGA zorganizowała przesłuchania, które miały na celu wybranie odpowiedniej aktorki do wspomnianej roli.

Nic więcej nie dostaliśmy. Możemy tylko czekać na dalsze informacje, które mają wyjść na światło dzienne za dwa tygodnie.


najnowsze