Pamiętacie żarty o stworzeniu wersji Minecrafta w prawdziwym Minecrafcie?

Maria Wawrzyniak
2019/06/24 16:00
0
0

Cóż, to już nie są żarty. To rzeczywistość. Wystarczy tylko otworzyć Minecraftową skrzynię, by zagrać w tę samą grę, tyle że w wersji 2D.

Pewien YouTuber, SethBling, ma na swoim kanale mnóstwo filmów na temat sandboxowej gry od Mojang. Gość jest niewątpliwie fanem produkcji. Stworzył między innymi Katamari Datapack, czyli rozszerzenie, które pozwala na zbieranie stworów w jedną wielką kulę, która będzie się za nami toczyć. Poza tym mamy jeszcze modyfikację Polaroid Datapack, która pozwala tworzyć polaroidy w grze.

Jedną z najbardziej zadziwiających rzeczy, którą stworzył SethBling, jest zbudowanie emulatora Atari 2600 w grze. A teraz ogłosił zupełnie nową modyfikację, jeszcze bardziej imponującą – grywalną wersję 2D Minecrafta w… Minecrafcie.Pamiętacie żarty o stworzeniu wersji Minecrafta w prawdziwym Minecrafcie?Po otworzeniu filmiku widzimy skrzynię. Najzwyklejszą, Minecraftową skrzynię. Kiedy jednak SethBling podchodzi do niej i ją otwiera, kratki, które dotychczas znaliśmy jako miejsca na nasz ekwipunek, stanowią elementy osobnej wersji Minecrafta. Mamy Steve’a, którym możemy iść przed siebie i skakać. Możemy nawet ściąć drzewo – wystarczy kliknąć parę razy w jedną z ikon drewna, które tworzą pień, by uzyskać materiał. Później YouTuber udowadnia, że jest w stanie tworzyć nowe przedmioty, budować dom, a także przejść jezioro za pomocą desek, które uzyskał.

GramTV przedstawia:

Jasne, że to nie wygląda jak najlepsza gra na świecie, ale trzeba przyznać, że robota, jaką wykonał SethBling, naprawdę robi wrażenie. Modyfikację można pobrać z opisu pod filmem i przekonać się na własnej skórze, iż rzeczywiście działa. Dostępna jest jedynie na wersję PC.


Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!