Zobacz nowy zwiastun moda Beyond Skyrim: Cyrodiil

LM
2019/06/23 19:30
0
0

Rzuć okiem na postępy w pracach nad jedną z najambitniejszych modyfikacji do serii The Elder Scrolls.

Ekipa odpowiedzialna za przygotowanie regionu Cyrodiil do modyfikacji Beyond Skyrim przy okazji minionych tragów E3 2019 w Los Angeles uraczyła nas nowym zwiastunem moda. Dzięki niemu możemy zajrzeć twórcom przez ramię i ocenić postępy w pracach nad modułem. Modderzy ponownie zaprezentowali nam jedynie wybrane lokacje, które pojawią się w Beyond Skyrim, a te w mniejszym lub większym stopniu powinniście kojarzyć z gry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Zobacz nowy zwiastun moda Beyond Skyrim: Cyrodiil

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że celem twórców jest przeniesienie na silnik gry TESV: Skyrim jak największego obszaru kontynentu Tamriel, co w dużym skrócie oznacza dołączenie do tytułowego Skyrim kilku innych regionów znanych z historii uniwersum i poprzednich odsłon cyklu The Elder Scrolls. Nad każdym z nich czuwają dedykowane ekipy modderów, które pochylają się nad łącznie siedmioma różnorodnymi modułami – Cyrodiil, Elsweyr, Roscrea, Atmora, Iliac Bay, Black Marsh oraz Morrowind. Oczywiście na finalną wersję projektu przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, ale nie sposób twórcom odmówić ambicji.

Jeśli wyczekujecie przy okazji na kolejną odsłonę cyklu RPG-ów Bethesdy – The Elder Scrolls VI to niestety nie mamy wiele lepszych wieści. Tytuł z pewnością pojawi się już w erze nowej generacji konsol, więc możemy się go spodziewać nawet w 2021 czy 2022 roku. Całość ma jednak skorzystać z wielu technicznych nowinek, a Bethesda przekonuje, że jest na co czekać, nawet jeśli nie jest zbyt skora, by dzielić się konkretami.

Fanów modyfikacji do Skyrima odsyłamy do przygotowanego przed laty zestawienia najlepszych modów. Wygląda na to, że przydałoby się je nieco odświeżyć, ale wciąż odwołuje się do kilku pozycji, które z pewnością wzbogacą Waszą przygodę w prowincji Skyrim.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!