Odwołajcie urlopowe plany, pora ruszać na front wschodni – Steel Division II trafiło na rynek

LM
2019/06/21 17:00
1
0

Szykuje się okres intensywnego grania dla fanów wojennych strategii.

Dobra wiadomość dla fanów strategii w realiach II wojny światowej. Po niemal roku oczekiwania od pierwszych zapowiedzi i drobnej obsuwie najnowsza gra studia Eugen Sytsems – Steel Division 2 trafiła na komputery osobiste z systemem Windows i MacOS za pośrednictwem platformy Steam. Wraz z nią do sieci trafił załączony poniżej, premierowy zwiastun produkcji.

Odwołajcie urlopowe plany, pora ruszać na front wschodni – Steel Division II trafiło na rynek

GramTV przedstawia:

Steel Division II to kontynuacja strategii czasu rzeczywistego Steel Division: Normandy 44, która mocno rozwija docenioną przez graczy formułę. Jak mogliście przeczytać wcześniej, wraz z omawianym tytułem dorzucimy swoje pięć groszy do działań na froncie wschodnim II wojny światowej, a konkretnie Operacji Bagration z 1944 roku. Na potrzeby gry twórcy przygotowali m.in. zupełnie nowy tryb dynamicznych kampanii, ponad 600 rozmaitych jednostek, nowy kreator formacji, możliwość rozegrania historycznych bitew z omawianego okresu i 25 wirtualnych pól bitew przygotowanych na bazie wojskowych map czy rzeczywistych zdjęć konkretnych obszarów.

Steel Division II dostępne jest wyłącznie na PC. Gra została wyprodukowana przez wspomniane już Eugen Systems, które skorzystało z własnych środków, by wydać ją na rynku.


Jeśli szukasz strategii, to z pewnością zainteresuje Cię bogata oferta tytułów w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
KanTrocero
Gramowicz
22/06/2019 10:35

Czyli znowu nie ma kampani tylko jakieś śmieszne misje?  W RedDragon mięli już tak fajnie dopieszczoną mechanikę kampanii, że z rozpędu kupiłem Steel Division. ROZCZAROWANIE. zero strategii tylko sama taktyka. Dramat.