Nowy trailer Astral Chain tłumaczy budowę świata oraz mechanikę gry

Wincenty Wawrzyniak
2019/06/20 13:18
0
0

Trailer nie jest wprawdzie po angielsku, ale od czego jest internet. Wiemy więc, jakich informacji dostarcza nam nowe wideo i są całkiem ciekawe!

Nintendo opublikowało wczoraj nowy film na swoim kanale na YouTube dotyczący najnowszej produkcji Platinum Games, czyli Astral Chain. W nim zaś wytłumaczona została historia gry, a także system walk, jak i ogólnie pojętej mechaniki. Trailer zaczyna się od wytłumaczenia, czym jest Neuron. Chodzi o organizację policyjną, do której należy główny protagonista oraz jego rodzeństwo - ta część została opowiedziana przez operatora Neurona, Olive'go Espinosę, którego głos należy do Azumi Waki. Olive informuje nas o tym, że ludzkość jest na skraju całkowitej zagłady i musi stawić czoła zagrożeniu, jakim jest Chimera (tajemniczy najeźdźcy pochodzący z Astral Plane), czyli stwory które zaczęły atakować mieszkańców miasta Ark. Jak dotąd jest to jedyne miejsce chronione przez Neuron, które jeszcze nie zostało całkowicie zniszczone. W skrócie: zostajemy wrzuceni do cyberpunkowego świata, który zmaga się z inwazją potworów.

Nowy trailer Astral Chain tłumaczy budowę świata oraz mechanikę gry

Później możemy bliżej przyjrzeć się systemowi walki, który tłumaczy nam kapitan organizacji, Maximilian Howard, głosem Kenta Miyake. Większość z tych rzeczy wiemy już wprawdzie od pojawienia się Astral Chain na E3 2019, aczkolwiek Howard przedstawia kilka zupełnie nowych mechanik. Mamy Chain Trap, czyli Łańcuchową Pułapkę, która unieruchamia przeciwników na krótką chwilę, dając nam okazję do zadania im całkiem sporej ilości obrażeń. Później widzimy moment, w którym przy naszej postaci pojawia się niebieska kula światła, co oznacza aktywowanie silnego Synchro ataku. To może się zdarzyć zarówno podczas kombo, uników, jak i zaraz po przywołaniu Legionu, czyli jednego z pięciu współtowarzyszy broni, mających postać humanoidalną.

GramTV przedstawia:

Zaraz po tym film tłumaczy nam, czym są właśnie wspomniane Legiony: Miecza, Strzały, Bestii, Zbroi oraz Topora. Każdy z nich ma inne zastosowanie oraz osobne drzewko umiejętności, które możemy rozwijać. Na koniec filmu przedstawiono jeszcze ogólnie sytuację organizacji policyjnej Neuron i jej pracy.

Astral Chain zadebiutuje 30 sierpnia 2019 na konsolach Nintendo Switch.

Sprawdź ofertę gier komputerowych w naszym sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!