News

W Gods & Monsters zmierzymy się z popularnymi postaciami z greckiej mitologii

Maria Wawrzyniak, 17.06.2019 20:40 2

Poza najgroźniejszym potworem, Tyfonem, będziemy walczyć również między innymi z Gorgonami, Hydrą i cyklopami.

Najnowsza produkcja twórców Assassin's Creed Odyssey będzie utrzymana w bardzo podobnym klimacie. Podczas konferencji E3 dowiedzieliśmy się, że wcielimy się w postać zapomnianego herosa, który ma za zadanie obronić samych greckich bogów przed najróżniejszymi potworami. Jednym z nich będzie Tyfon, czyli najniebezpieczniejsza i najbardziej śmiercionośna istota w całej greckiej mitologii.

Strona gry Gods & Monsters informuje graczy o innych kreaturach, z którymi będziemy musieli zawalczyć. Są wśród nich Gorgony, czyli postacie ze szponami, włosami w kształcie jadowitych węży i ostrymi kłami, które spojrzeniem potrafią zamienić człowieka w kamień. Będzie również Hydra, czyli wielogłowy wąż wodny (tak, ta sama kreatura, której w grze Hercules odcinaliśmy głowy), córka Tyfona. Nie zapominajmy jeszcze o Cyklopach, tych wielkoludach z jednym okiem.

Zapowiada się ciekawie. I całkiem ładnie, bo, mimo że gra wygląda bajkowo, jest naprawdę przyjemna dla oka. Możecie już ją zamawiać na oficjalnej stronie.

Gods & Monsters będzie miało swoją premierę 25 lutego 2020 roku na PC, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze