News

E3 2019: Wolfenstein: Youngblood z opcjonalnymi mikropłatnościami

pepsi, 13.06.2019 09:37 1

Gracze często oburzają się na wieść o mikropłatnościach. W Wolfenstein: Youngblood się one pojawią, ale mają mieć nieinwazyjny charakter.

Wolfenstein: Youngblood będzie miało swoją walutę w świecie gry. Jak zapowiadają przedstawiciele MachineGames, użytkownicy wymienią zgromadzone fundusze na odblokowanie ulepszeń i dodatkowego wyposażenia broni. Najbardziej niecierpliwi gracze będą mogli jednak dokupić sobie walutę za prawdziwe pieniądze i w ten sposób szybciej uzyskać dostęp do zablokowanych rzeczy. Jak zapewnia jednak starszy projektant Andreas Ojerfors, mikropłatności są całkowicie opcjonalne, a wręcz niezauważalne:

Grę przechodziłem w ciągu ostatnich dwóch tygodni pracy i nie dokonałem jeszcze ani jednej mikrotransakcji. Naprawdę nie trzeba tego robić, ale są tam jeśli ktoś chce z nich skorzystać lub przyspieszyć pewne sprawy. Nigdy jednak nie poczułem, że muszę to zrobić. Kiedy gram w tę grę nawet nie przechodzi mi to przez myśl.

Przypomnijmy, że Wolfenstein: Youngblood to gra przeznaczona do zabawy w trybie kooperacji. Użytkownicy wcielą się w niej w córki BJ-a Blazkowicza, Jess i Soph. Podczas swojej konferencji na targach E3 2019 Bethesda zaprezentowała nowy zwiastun produkcji MachineGames.

Gry akcji w ofercie sklepu sferis.pl

najnowsze