News

Twin Mirror przesunięte na 2020 rok. Będzie czasowa wyłączność dla Epic Games Store

pepsi, 12.06.2019 11:25 0

W Twin Mirror nie zagramy do przyszłego roku, a kiedy gra ukaże się już na pecetach, początkowo będzie można kupić ją wyłącznie w Epic Games Store.

Dontnod Entertainment ogłosiło przesunięcie premiery Twin Mirror na przyszły rok. Firma wyjawiła również, że przez pierwszy rok tytuł dostępny będzie wyłącznie w Epic Games Store. Jak wiadomo, operator sklepu oferuje swoim partnerom znacznie bardziej korzystne warunki finansowe przy podziale zysków i właśnie ten aspekt w komunikacie prasowym podkreślił Oskar Guilbert, członek zarządu i dyrektor wykonawczy Dontnod:

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Epic Games i możliwością przedstawienia Twin Mirror szerokiej społeczności graczy zgromadzonej w Epic Games Store. Warunki współpracy, jak również wsparcie Shibuya Productions, wzmacniają potencjał gry. Ta strategiczna operacja demonstruje naszą zdolność do wykorzystania nowych trendów rynkowych z korzyścią dla nas. Przemysł gier wideo przechodzi obecnie znaczącą transformację, oferując sporą przewagę konkurencyjną dla twórców zawartości takich jak Dontnod.

Gry komputerowe w sklepie sferis.pl

najnowsze