Twin Mirror przesunięte na 2020 rok. Będzie czasowa wyłączność dla Epic Games Store

pepsi
2019/06/12 11:25

W Twin Mirror nie zagramy do przyszłego roku, a kiedy gra ukaże się już na pecetach, początkowo będzie można kupić ją wyłącznie w Epic Games Store.

Twin Mirror przesunięte na 2020 rok. Będzie czasowa wyłączność dla Epic Games StoreDontnod Entertainment ogłosiło przesunięcie premiery Twin Mirror na przyszły rok. Firma wyjawiła również, że przez pierwszy rok tytuł dostępny będzie wyłącznie w Epic Games Store. Jak wiadomo, operator sklepu oferuje swoim partnerom znacznie bardziej korzystne warunki finansowe przy podziale zysków i właśnie ten aspekt w komunikacie prasowym podkreślił Oskar Guilbert, członek zarządu i dyrektor wykonawczy Dontnod:

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Epic Games i możliwością przedstawienia Twin Mirror szerokiej społeczności graczy zgromadzonej w Epic Games Store. Warunki współpracy, jak również wsparcie Shibuya Productions, wzmacniają potencjał gry. Ta strategiczna operacja demonstruje naszą zdolność do wykorzystania nowych trendów rynkowych z korzyścią dla nas. Przemysł gier wideo przechodzi obecnie znaczącą transformację, oferując sporą przewagę konkurencyjną dla twórców zawartości takich jak Dontnod.

GramTV przedstawia:

Gry komputerowe w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!