News

E3 2019: Konami zapowiada eFootball PES 2020. Realizm znów króluje

pepsi, 12.06.2019 08:51 0

Na boisku w eFootball PES 2020 ma być autentycznie jak nigdy dotąd. Konami chce też zyskać popularność w kręgach esportowych.

Konami zapowiedziało nową odsłonę serii Pro Evolution Soccer, eFootball PES 2020. Firma konsekwentnie stawia na to, w czym PES jest najmocniejszy – autentyzm rozgrywki. Aby go jeszcze mocniej zaakcentować i lepiej zrealizować, wydawca zaprosił do współpracy byłego gwiazdora FC Barcelony, Andresa Iniestę. Zespołowi odpowiedzialnemu za grę król środka pola doradzał, jak wykorzystać wolną przestrzeń i znajdować luki nawet w zwartej defensywie przeciwnika. Efekty możemy podziwiać w pierwszym materiale wideo z eFootball PES 2020.

Tytuł wprowadzi nową technikę dryblingu (finezyjny drybling), usprawnione mechanizmy zastawiania pułapek, bardziej realistyczną defensywę, poprawioną fizykę piłki i nowe umiejętności piłkarzy. Co ważne, precyzja oddawanego strzału będzie bardziej zależna od kontekstu. Twórcy nie zapomnieli też o grafice i animacjach.

W ostatniej części pierwszego wideo poświęconego eFootball PES 2020 Konami przedstawiło dostępne tryby gry. Uwagę zwracają zwłaszcza rozgrywki esportowe. Już sam tytuł tegorocznej odsłony sugeruje, że właśnie na ten aspekt nacisk chcą położyć Azjaci. Premiera zaplanowana jest na 10 września.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=fK3_uf8FLHc

Gry z serii PES w sklepie sferis.pl

najnowsze