"O takiej grze marzyliśmy przez lata" - szef People Can Fly o Outriders

pepsi
2019/06/11 14:45

Dziś w nocy wreszcie doczekaliśmy się pierwszej prezentacji Outriders. People Can Fly wydało w związku z tym oficjalny komunikat, w którym opowiada o swojej pracy nad tą grą.

Prezentacja Outriders na konferencji Square Enix potwierdziła to, o czym spekulowało się już od jakiegoś czasu – wspomniany tytuł jest nową produkcją polskiego studia People Can Fly. Gra przedstawiła się jako strzelanka kooperacyjna, której akcja toczy się w mrocznym świecie sci-fi. Nieco więcej o tym przedsięwzięciu w oficjalnym komunikacie prasowym opowiedział dyrektor PCF, Sebastian Wojciechowski:

Outriders to gra, o której zrobieniu marzyliśmy przez lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Square Enix przy tym projekcie; to dla nas duże przedsięwzięcie, a zespół znacząco się rozrósł by móc pracować nad Outriders. Teraz zatrudniamy przeszło 200 developerów w czterech międzynarodowych studiach, które wspólnie pracują nad tym projektem aby uczynić z niego najambitniejszą strzelankę w naszej historii. Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc go wreszcie pokazać światu.

GramTV przedstawia:

W ciepłych słowach o współpracy z People Can Fly wyrażają się też przedstawiciele Square Enix. Współszef zewnętrznych studiów Lee Singleton stwierdza, że polskie studio to dla jego firmy idealny partner, który dowiódł już swojej pozycji w segmencie FPS-ów. Dzielący z nim stanowisko Jon Brooke nazywa z kolei Outriders “ekscytującym projektem z wieloma funkcjami i silną narracją.

Premiera gry wstępnie zaplanowana jest na lato przyszłego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!