News

E3 2019: PlayStation 5 mocniejsze od Project Scarlett?

pepsi, 11.06.2019 13:41 0

Redaktor renomowanego pisma Game Informer dzieli się zasłyszanymi od developerów porównaniami konsol następnej generacji, które wciąż nie zostały oficjalnie zapowiedziane.

 

 

Plotki przed imprezą głoszą, że PS5 jest potężniejsze od Project Scarlett, ale zobaczymy

- wpis takiej treści na swoim koncie na Twitterze zamieścił Andrew Reiner, redaktor prestiżowego miesięcznika branżowego Game Informer. Nie zdradza on oczywiście, od kogo konkretnie pochodzi ta informacja, ale ujawnia, że zasłyszał ją od różnych developerów, którzy za kulisami pracują już nad grami na konsole następnej generacji.

Gdyby scenariusz ten się potwierdził, mielibyśmy powtórkę z obecnej generacji. PlayStation 4 w momencie premiery miało stosunkowo wyraźną przewagę technologiczną nad Xboksem One. W pół drogi do nowych platform Microsoft przeprowadził jednak udaną kontrę i obecnie to właśnie on dysponuje sprzętem, który tak ochoczo przedstawia jako “najpotężniejszą istniejącą konsolę”.

Na razie pierwsze karty na stół wyłożył Microsoft, który zdradził co nieco na temat następnego Xboksa (aktualnie: Project Scarlett) podczas swojej konferencji na E3 2019. Sony na tegoroczną edycję imprezy nie przyjechało, więc i nie miało czego ogłosić.

Strefa PlayStation 4 w sklepie sferis.pl

najnowsze