E3 2019: Borderlands 3 z obszernym gameplayem

pepsi
2019/06/11 11:54
1
0

Na konferencji Microsoftu pokazano trailer Borderlands 3, ale my chcieliśmy więcej. Gearbox nie zawiódł – firma udostępniła zapis rozgrywki z dema przygotowanego na E3.

E3 2019: Borderlands 3 z obszernym gameplayem

Rysunkowa grafika, akcja utrzymana w wysokim tempie, dużo strzelania, wybuchów, rozwałka przy użyciu działek obrotowych w mechu – Moze to potrafi się zabawić w gameplayu z Borderlands 3, udostępnionym przez Gearbox Software. Zapis rozgrywki pochodzi z dema przygotowanego przez firmę na targi E3 2019 i wśród fanów serii wzbudza prawdziwy zachwyt. A to najlepszy dowód na to, że warto było czekać na kolejne dzieło Randy’ego Pitchforda i spółki.

Poniższy film zapewnia nam też krótki wgląd w dostępny arsenał (wraz ze statystykami poszczególnych rodzajów broni) i drzewko umiejętności. Brakuje chyba tylko opcji własnoręcznego przystąpienia do rozgrywki. Na to musimy jeszcze trochę poczekać. Borderlands 3 na Xboksie One, PlayStation 4 i pecetach (czasowa wyłączność Epic Games Store) ukaże się 13 września.

GramTV przedstawia:

Gry 2K Games w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
12/06/2019 21:54

W jedynkę zagrywałem się sporo czasu ale nie czułem się nasycony tego typu rozgrywką... Potem grałem w dwójkę jeszcze więcej godzin niż w jedynkę. W sumie ponad 300h. Wymaksowane postaci z najlepszymi itemami pod dany build itp... Potem zagrałem w Pre-Sequel i nie wiem czy to zmęczenie materiału ale kompletnie mi nie podszedł. Winą obarczałem to że nie robi tego ten sam zespół który odpowiada za pierwsze dwie części. Nie mogłem się doczekać aż zapowiedzą pełnoprawną trójkę i niestety... Liczyłem na coś świeżego z większą ilością zmian a dostajemy coś mocno wtórnego :(