Cyberpunk 2077 na E3 - dwa pokazy i zakaz nagrywania, także grywalnego dema

LM
2019/05/29 13:45

Uczestnicy targów nie pochwalą się materiałami w sieci.

Cyberpunk 2077 na E3 2019. Tak. Dwie różne prezentacje i panel dyskusyjny z udziałem Marcina Iwińskiego? Tak. Grywalne demo i prezentacje dla prasy? Tak. Nagrywanie? O to, to nie. CD Projekt RED w stosownym wątku na forum Discorda potwierdził, że zarówno publiczne prezentacje Cyberpunka 2077, jak i zawartość grywalnej wersji demonstracyjnej gry wystawionej na E3 2019 nie będą mogły być nagrywane. Tym samym podobnie jak w przypadku imprez z minionego roku osoby, które nie pojawią się w Los Angles, zobaczą jedynie treści publikowane wyłącznie na oficjalnych kanałach komunikacyjnych marki.

Cyberpunk 2077 na E3 - dwa pokazy i zakaz nagrywania, także grywalnego dema

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, Cyberpunk 2077 doczeka się dwóch prezentacji – jedna odbędzie się za zamkniętymi drzwiami dla prasy i zaproszonych gości, a drugą REDzi uraczą wszystkich pozostałych uczestników E3 2019. Możemy zatem przypuszczać, że oba pokazy będą się od siebie różnić, a co najmniej jeden z nich pojawi się w sieci w późniejszym terminie, jak miało to miejsce w przypadku pierwszego gameplayu z omawianego tytułu.

Cóż, z pewnością pojawią się próby zarejestrowania prezentacji, więc krótko po imprezie zapewne zobaczymy wysyp rozmaitych materiałów w kiepskiej jakości, które deweloperzy będą regularnie ścigać. Pozostaje mieć nadzieję, że oficjalna część Cyberpunka 2077 w pełni zaspokoi nasz apetyt na retro-futurystyczne klimaty i wskaże oficjalną datę premiery na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Kilkaset gier RPG w ofercie Sferis.pl. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Komentarze
1
qrdl
Gramowicz
30/05/2019 14:14

Redaktor chyba zapomniał dopisać terminu E3...