News

Walka w stylu tygrysa i żurawia na nowym zwiastunie Judgment - nowej gry twórców Yakuza

therionee, 31.05.2019 10:19 0

Takayuki Yagami popisuje się umiejętnościami.

 

 

Już 25 czerwca na Zachodzie do sprzedaży trafi Judgment - nowa gra twórców serii Yakuza. Judgment współdzieli uniwersum z serią Yakuza. Tym razem kierujemy prywatnym detektywem, Takayukim Yagamim, który bada sprawę serii morderstw na ulicach Kamurocho. Z okazji zbliżającej się premiery udostępniono zwiastun prezentujący walkę w grze. Protagonista popisuje się swymi umiejętnościami, rozprawiając się z grupą oponentów.

Na filmie pokazano dwa style. Styl tygrysa pozwala skupić się na jednym przeciwniku, co zapewnia maksymalną efektywność w  eliminowaniu oponentów jednego po drugim. Jednakże w otoczeniu wrogów lepiej sprawdzi się styl żurawia, dzięki któremu można radzić sobie z kilkoma wrogami. Trzeba przyznać, że oba style są bardzo widowiskowe.

https://www.youtube.com/watch?v=vErUvf7kCMM

 

Wokół Judgment zrobiło się spore zamieszanie, gdy jeden z japońskich aktorów, Pierre Taki, wcielający się w Kyohei Hamurę, został aresztowany za narkotyki. Gdy ogłoszono, że rolę tę przejmie ktoś inny, gra zaczęła szybko znikać ze sklepów w Japonii.

Judgment ukaże się wyłącznie na PS4.


 


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze