News

Fallout Shelter z kontynuacją, ale na razie tylko w Chinach

pepsi, 31.05.2019 18:32 0

Bethesda przygotowała kontynuację szalenie popularnego Fallout Shelter. Gra na razie szykowana jest wyłącznie pod rynek chiński, ale być może trafi też na Zachód.

 

Fallout Shelter Online to nowa produkcja Bethesdy, będąca przedłużeniem myśli przedstawionej światu w 2015 roku za sprawą Fallouta Shelter. Produkcja przeznaczona pierwotnie na urządzenia przenośne zrobiła prawdziwą furorę, następnie trafiając na pecety, Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switcha. Tym razem, jak zdradza youtuber JuiceHead, mocniejszy nacisk zostanie położony na aspekt wieloosobowy. Podstawy pozostaną takie same, ale pojawi się możliwość konfrontacji z innymi graczami oraz dołączania do gildii. 

Bethesda chce udostępnić Fallout Shelter Online w Chinach za sprawą serwisu dystrybucyjnego Weibo. Firma nie ogłosiła na razie planów wprowadzenia gry do Europy i Ameryki Północnej, ale są powody pozwalające wierzyć, że to niebawem nastąpi. Po pierwsze, w filmie wspomnianego youtubera pojawiają się materiały promocyjne przygotowane w języku angielskim. Co więcej, Bethesda lubi zaskakiwać a ze zbliżającymi się targami E3 w perspektywie jest ku temu doskonała okazja. Kto wie, może podczas konferencji spółki dowiemy się, że Fallout Shelter Online jest grywalny… właśnie od teraz?

Produkty z serii Fallout w sklepie Sferis.pl

 

 

najnowsze