News

Bloodstained: Ritual of the Night - zapowiedziano popremierową zawartość

therionee, 25.05.2019 13:18 0

W planach są dodatkowe postaci i tryby gry.

 

 

Koji Igarashi, twórca Bloodstained: Ritual of the Night, ogłosił, jaką dodatkową, popremierową zawartość otrzyma gra. W dniu premiery gracze mogą liczyć na tryby Boss Rush i Speedrun oraz darmowy strój Pure Miriam. Za 9,99 dolara będzie można także kupić DLC Iga's Back Pack, w którym przeciwnikiem graczy jest sam Koji Igarashi, jego pokonanie pozwoli zdobyć broń Swordwhip. DLC początkowo miało być wyłącznie nagrodą dla osób, które wsparły zbiórkę na Kicstarterze kwotą co najmniej 60 dolarów. Twórcy jednak uznali, że blokowanie dostępu do zawartości byłoby jednym z powodów, dla których gracze mogliby zechcieć sięgnąć po grę z nielegalnych źródeł. Przed podjęciem decyzji przeprowadzili ankietę wśród 30 tysięcy osób, pytając, czy nie będą miały one nic przeciwko sprzedawaniu tej zawartości.

Po premierze planowane jest dodanie:

  • dwóch nowych postaci,
  • sieciowego i lokalnego multiplayera w niektórych trybach kooperacji oraz rywalizacji,
  • trybu Roguelike,
  • trybu Chaos,
  • trybu Classic,
  • trybu Boss Revenge.

Dodatkowa zawartość zostanie udostępniona bezpłatnie wszystkim, którzy kupią grę, nie tylko osób, które wsparły zbiórkę.

https://www.youtube.com/watch?v=IRabLP6-ric

 

Bloodstained: Ritual of the Night ukaże się 18 czerwca na Xboksie One, PS4 i PC, 25 czerwca na Nintendo Switch. W grze wcielamy się w Miriam, sierotę, której ciało w wyniku klątwy alchemika powoli się krystalizuje. Dziewczyna musi przemierzyć zamek pełen demonów i pokonać Gebela, by ocalić ludzkość i siebie. Zapraszamy do obejrzenia fabularnego zwiastuna!

 


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze