News

Stosy martwych, oskórowanych koni nie będą już straszyć w Red Dead Online

therionee, 21.05.2019 08:59 0

Rockstar naprawił błąd.

 

 

W Red Dead Online przez pewien czas można było natknąć się na stosy martwych koni obdartych ze skóry. O tej makabrycznej scenie napisał na Reddicie jeden z użytkowników, bencar02. To jednak nie jedyna dziwna rzecz, na którą natknęli się gracze - na mapie brakowało dzikich zwierząt, zniknęli NPC. Mimo to słychać było ambientowe dźwięki, co dziesięć minut przejeżdżał dyliżans bez woźnicy. Pojawiali się tylko właściciele sklepów i czasem NPC zlecający zadania, ale nie można było rozpocząć misji.

Początkowo gracze przypuszczali, że jest to celowe działanie Rockstara i nawiązanie do pewnego wydarzenia. Użytkownik N8-97 przypomniał o Charlesie Winchesterze, który w 1899 roku zabił 30 koni po tym, jak człowiek na czarnym koniu ukradł jego zmarłej żonie naszyjnik. Nikt nie widział Charlesa przez pół roku po tym wydarzeniu i wszyscy sądzili, że nie żyje. Tymczasem on zbierał podobnie wyglądające konie, zabijał je i tworzył z nich stosy w akcie chorej zemsty. Gdy znaleźli go stróże prawa, został aresztowany i skazany na śmierć za znęcanie się nad zwierzętami.

Niedługo później Rockstar ogłosił, że problem, na który natknęli się niektórzy gracze w Red Dead Online, powodujący owe dziwne efekty, został naprawiony. Można jednak przyjrzeć się, jak to wyglądało, np. na wideo Shitty Commentaries.

https://www.youtube.com/watch?v=pX7Rdf8PJOc

 

Red Dead Online niedawno opuściło fazę bety. Do gry dodano nowe misje i pokera, lecz poker został zablokowany w Polsce i kilku innych krajach.

najnowsze