News

Cyberpunk 2077 i przyszłość CD Projekt RED podczas specjalnego panelu na E3

LM, 21.05.2019 14:33 0

Marcin Iwiński pojawi się w Los Angeles, by ujawnić nam nieco więcej o planach RED-ów.

Cyberpunk 2077 pojawi się na tegorocznych targach E3. To fakt, który implikuje za sobą takie nowinki jak zwiastun, fragmenty rozgrywki a może nawet oficjalną, choćby przybliżoną datę premiery. Okazuje się jednak, że na fanów gier z portfolio rodzimego dewelopera czeka na E3 dużo, dużo więcej. Na oficjalnym Twitterze targów pojawiła się zapowiedź specjalnego panelu dyskusyjnego z udziałem prezesa CD Projekt RED — Marcina Iwińskiego, który ujawni „przeszłość, teraźniejszość i przyszłość studia, z nowinkami dotyczącymi Cyberpunk 2077 włącznie”.

Tym samym możemy oczekiwać, że po prezentacji na którejś z towarzyszących imprezie konferencji (zapewne Microsoftu) otrzymamy jeszcze solidną porcję nowinek związanych z planami studia. Pozostaje cierpliwie czekać do drugiego weekendu czerwca, kiedy to do obiegu powinny trafić pierwsze doniesienia przygotowane przez wydawców z myślą o Electronic Entertainment Expo. Oczywiście będziemy je dla Was śledzić i podawać dalej, więc z pewnością nic podczas E3 Was nie ominie.

E3 2019 ma być najważniejszą imprezą w historii CD Projektu. Dlaczego? Tego jeszcze nie wiemy, ale nie możemy się doczekać. Oczywiście data premiery Cyberpunka 2077 wciąż pozostaje tajemnicą.


Rzuć okiem na bogatą ofertę gier wideo w sklepie Sferis.pl.

najnowsze