News

W ostatnim DLC dla Dungeons 3 zmierzymy się z samym złym Narratorem

therionee, 20.05.2019 12:18 0

DLC zwie się Famous Last Words i oferuje kampanię z nagranymi głosami postaci, trzy nowe mapy i bossa, którym jest sam zły narrator.

 

 

Dungeons 3 ma otrzymać niebawem ostatnie już DLC - Famous Last Words. W tym DLC zło jest wszędzie i nie pozostało nic Dobrego do podbicia, nie ma paladynów, królowych ani bogiń, które mogłyby powstrzymać maszerującą triumfalnie armię. Zło jest więc śmiertelnie znudzone. W rezultacie rozpoczyna się zażarta dyskusja między Thalyą a narratorem. Kto wyjdzie zwycięsko ze zmagań i zatriumfuje na polu walki?

Famous Last Words wprowadzi nową kampanię z nagranymi w pełni głosami postaci, 3 wymagające mapy, nowego bossa (również dostępnego na mapach potyczek) - Narratora, posługującego się eleganckimi umiejętnościami oraz nowy typ gadzin, które odkryły, ze pióro jest silniejsze od miecza i doskonale nadaje się do dźgania.

Dungeons 3 pierwotnie miało otrzymać tylko 3 DLC, ale przygotowano sześć dodatkowych pakietów zawartości. Wcześniej ukazały się Once Upon A Time, Evil of the Caribbean, Lord of the Kings, Clash of Gods oraz An Unexpected DLC.

https://www.youtube.com/watch?v=gs-V2EzGJ0M

Zamów gry z serii Dungeons w sklepie Sferis.pl

najnowsze