News

Gracze sądzą, że niektóre funkcje World of Warcraft Classic są błędami - Blizzard wyjaśnia, co działa zgodnie z założeniami

therionee, 19.05.2019 14:56 0

Blizzard przygotował listę elementów, które w WoW Classic działają zgodnie z założeniami, lecz gracze odbierają je jako bugi.

 

 

World of Warcraft Classic został udostępniony w ramach zamkniętej bety. Jest to niemal wierna wersja World of Warcraft z 2005 roku, zatem gracze mogą więc bawić się w taki sposób, jak przed kilkunastu laty. Ci, którzy czują nostalgię za dawnymi czasami, mogą jednak nie pamiętać o rozmaitych niedociągnięciach gry i dlatego traktują niektóre elementy, działające zgodnie z założeniami, jako bugi.

- Natura WoW Classic czasem wywołuje inne wspomnienia u różnych graczy, a to prowadzi do sytuacji, w której nabierają błędnego przekonania, co działa, a co nie działa zgodnie z założeniami. Przygotowaliśmy więc listę elementów w WoW Classic, które często są raportowane, ale nie są błędami, działają tak, jak zakładaliśmy – tłumaczy Blizzard.

Na forum Blizzarda można znaleźć listę, co błędem nie jest, choć tak się wydaje. Przykładowo, hitboksy Taurenów są większe, podobnie jak ich zasięg podczas walki wręcz w porównaniu z innymi rasami; zdrowie wojownika regeneruje się w odpowiednim tempie; cele zadań i ciekawe punkty nie są śledzone na mapie ani na minimapie; postaci graczy i NPC pod wpływem strachu szybko biegną - itd.

World of Warcraft Classic ma ukazać się pod koniec sierpnia.


Zamów World of Warcraft: Battle for Azeroth w sklepie Sferis.pl

najnowsze