News

World of Warcraft Classic z datą premiery

LM, 14.05.2019 17:40 0

Fani klasyka powrócą do przeszłości jeszcze w sierpniu.

Blizzard Entertainment podało oficjalną datę premiery specjalnej, dedykowanej fanom klasycznego MMORPG wersji gry World of Warcraft – Classic. Okazuje się, że chętni na wycieczkę do Azeroth z 2004 roku muszą wytrzymać jeszcze jedynie kilka miesięcy – WoW Classic zadebiutuje dokładnie 27 sierpnia. Ostatecznie fani tytułu mogą ubiegać się o miejsca w zamkniętych testach beta gry czy testach obciążeniowych infrastruktury sieciowej, które odbędą się w różnych od maja do lipca.

Warto przypomnieć, że World of Warcraft Classic zaoferuje zawartość dostępną w grze od dnia premiery do czasu wydania pierwszego rozszerzenia zatytułowanego Burning Crusade. Tytuł będzie rozwijany w kilku cyklach, które mają wiernie odwzorować to, jak pojawiały się nowinki w oryginale, ale należy podkreślić, że w zestawie z nostalgią gracze otrzymają masę niedoróbek, istniejących w tym czasie błędów i niezupełnie prawidłowo działających mechanik, co jest działaniem świadomym ze strony twórców.

Powstanie World of Warcraft Classic jest związane z obchodami 15 rocznicy gry World of Warcraft i 25-lecia od premiery pierwszej gry osadzonej w fantastycznej krainie – WarCraft: Orcs and Humans. Obok tego do sprzedaży trafi World of Warcraft 15th Anniversary Collector's Edition, które możecie zamówić pod tym adresem.


Sprawdź ofertę gier studia Blizzard Entertainment w sklepie Sferis.pl.

najnowsze