News

Wiemy, kiedy hity Quantic Dream zadebiutują na PC - Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Detroit: Become Human

LM, 17.05.2019 02:40 0

Przed zakupem każdą z gier będziemy mogli przetestować dzięki wersjom demonstracyjnym.

Na krótko przed otwarciem sylwestrowych szampanów studio Quantic Dream uraczyło nas zapowiedzią ważnych nowinek – te okazały się szczególne istotne dla fanów pecetowego grania, którzy będą mogli ograć dostępne dotychczas wyłącznie na PlayStation gry Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Detroit: Become Human. Oczywiście o ile przeproszą się z platformą Epic Games Store, na której te będą dostępne ekskluzywnie. Teraz dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy gry Davida Cage’a zagoszczą na pecetach.

Zgodnie z informacjami załączonymi do najnowszego materiału wideo na kanale studia Quantic Dream gra Heavy Rain ukaże się na PC dokładnie 24 czerwca, a Beyond: Two Souls zadebiutuje 22 lipca. W przypadku Detroit: Become Human otrzymaliśmy na razie jedynie przybliżony termin debiutu, który zaplanowano na jesień tego roku. Warto zaznaczyć, że miłośnicy pecetowego grania przed podjęciem decyzji o zakupie będą mogli zapoznać się z ich wersjami demonstracyjnymi. Te ostatnie pojawią się na serwerach na miesiąc przed debiutem pełnej wersji.

Teraz pozostaje nam już tylko czekać na nieodległe premiery nieco starszych hitów francuskiego studia i liczyć, że twórcy przyłożyli się do pecetowych portów. Heavy Rain oryginalnie zadebiutowało na PlayStation 3 w 2010 roku (od 2016 na PS4); Beyond: Two Souls trafiło na PlayStation 3 w 2013 roku (od 2015 na PS4); a Detroit: Become Human już 28 maja będzie świętować pierwszą rocznicę premiery na PlayStation 4.

https://www.youtube.com/watch?v=IYRRafZ259k

Miłośnicy pecetowego grania z pewnością znajdą coś dla siebie wśród bogatej oferty sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Wszystko, co wiemy o Control

1

Do premiery najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment zostały tylko dwa dni. Zebraliśmy więc wszystkie informacje o Control w jedno miejsce.