Quantic Dream już niedługo podzieli się z nami dobrymi wiadomościami

LM
2018/12/31 19:31
1
0

Nowa gra? Dodatek? O tym przekonamy się już w nadchodzących tygodniach.

Studio Quantic Dream w najnowszym wpisie na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter podziękowało fanom za udany 2018 rok i ujawniło, że już niedługo podzieli się z nami ważnymi doniesieniami. Pojedynczy komunikat uruchomił jednak falę domysłów, wśród których prym wiodą: dodatek do wydanego w tym roku Detroit: Become Human, kontynuacja rzeczonej produkcji albo przejęcie francuskiej firmy przez Sony. Cóż, na odpowiedź zapewne nie przyjdzie nam czekać zbyt długo, a tymczasem dajcie znać, która z wymienionych opcji ucieszyłaby Was najbardziej.

Quantic Dream już niedługo podzieli się z nami dobrymi wiadomościami

Detroit: Become Human zadebiutowało w maju tego roku i jest dostępne wyłącznie na konsolach PlayStation 4. Tytuł przenosi nas w nieodległą przyszłość, by zaprezentować historię trzech androidów, których losy przeplatają się wzajemnie. Tłem dla zaprezentowanych wydarzeń jest pojawienie się nietypowej usterki w oprogramowaniu robotów, przez które te stają się zdolne do odczuwania ludzkich emocji. Detroit: Become Human trafiło już do ponad 2 milionów graczy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
01/01/2019 16:13

Quantic Dream nie robi kontynuacji swoich gier ze względu na możliwe różne zakończenia ich historii. DLC też sobie nie przypominam. Więc nowa historia. Albo Detroit PC ;P