News

Wiedźmin 3 bez limitu modów - dzięki modyfikacji

LM, 16.05.2019 12:55 0

Fani nieoficjalnych dodatków nie muszą już obawiać się o niestabilność aplikacji po wgraniu wielu modów.

Nie da się ukryć, że nawet pomimo sporych ograniczeń narzędzi REDKit dla Wiedźmina 3, szczególnie w porównaniu z ich możliwościami dla Wiedźmina 2, modyfikacje tworzone przez społeczność są jednym z niepodważalnych atutów pecetowej wersji Dzikiego Gonu. Niestety twórcy uzbroili się na wypadek wprowadzenia do gry zbyt wielu zewnętrznych dodatków, nakładając określony limit na liczbę modów, przez który gra mogła odmawiać posłuszeństwa przy dużym natężeniu nieoficjalnych poprawek.

Z pomocą w tej sytuacji przyszedł modder o pseudonimie sedmelluq, który podzielił się ze światem modyfikacją zwiększającą dopuszczalną liczbę modów, które jednocześnie wykorzystamy podczas zabawy z Wiedźminem 3. Ostatecznie warto pamiętać, że nieoficjalne dodatki wprowadzają zmiany w określonych sekcjach gry, przez co jeden mod może nie być kompatybilny z innym, który dotyczy poprawek w tej samej sekcji, ale poza tym gra powinna akceptować większą liczbę modów.

Wszystko, co niezbędne dla skorzystania z dobrodziejstw modyfikacji Mod limit fix znajdziecie pod tym adresem. Mod powstał z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD Projekt RED.


Jeśli po zakończeniu przygód z Geraltem szukacie kolejnych RPG-ów, to ich bogaty wybór znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze