News

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ze zwiastunem fabularnym

LM, 16.05.2019 15:36 0

Tytuł ukaże się 4 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Firma Ubisoft opublikowała w sieci pierwszy zwiastun fabularny zapowiedzianej niedawno nowej odsłony serii taktycznych strzelanin Ghost Recon – Breakpoint. Obok upublicznionego wtedy wideo z rozgrywką i zwiastuna, teraz możemy poznać okoliczności, które doprowadziły do wysłania naszego oddziału na wyspę Aurora, będącą siedzibą przedsiębiorstwa Skell Technology. Szybko okazuje się, że Wolves, czyli grupa zbuntowanych agentów przejęła kontrolę zarówno nad wyspą, jak i bogatym asortymentem sterowanych przez sztuczną inteligencję maszyn bojowych firmy Skell.

Przypomnijmy, że Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint pozwoli nam na zabawę samotnie lub w kooperacji z maksymalnie trzema osobami. Na dzień premiery otrzymamy dostęp do kampanii fabularnej oraz trybów sieciowej rywalizacji PvP. Co ważne, Breakpoint zaoferuje masę opcji personalizacji protagonistę, a wykreowanego przez siebie Ducha wykorzystamy we wszystkich trybach rozgrywki. Twórcy skupili się na rozwinięciu mechanik wprowadzonych wraz z wydanym w 2017 roku Wildlands, a przy okazji przygotowali szereg nowinek, jak np. rajdy dla fazy endgame.

Ghost Recon Breakpoint ukaże się 4 października na PC, PlayStation 4 i Xboksa One jako jedna z czterech gier AAA Ubisoftu w tym roku fiskalnym.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=148&v=26FW8n9qIiI

Gry z serii Tom Clancy’s Ghost Recon i szereg innych tytułów z porfolio firmy Ubisoft znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.