News

Do kwietnia 2020 roku Ubisoft wypuści cztery wysokobudżetowe gry

LM, 16.05.2019 10:30 0

Jedną z nich jest zapowiedziane niedawno Ghost Recon Breakpoint, ale pozostałe gry wciąż pozostają tajemnicą.

W najnowszym sprawozdaniu finansowym francuski producent i wydawca Ubisoft podał, że jeszcze przed końcem marca 2020 roku na rynek trafią cztery wysokobudżetowe gry spod jego szyldu. Oznacza to, że deweloperów czekają niezwykle pracowite miesiące i chociaż jedną z nadchodzących gier zdążyliśmy już poznać – zaplanowane na październik Ghost Recon Breakpoint – to, co do pozostałych nie mamy jeszcze żadnej pewności.

Oczywiście biorąc pod uwagę to, ile marek jednocześnie rozwija Ubisoft ciężko stwierdzić, które z nich mogą w najbliższym czasie doczekać się kontynuacji. Warto jednak zaznaczyć, że mowa tu o nieujawnionych jeszcze grach, więc na wstępie wykluczamy przesunięcie daty premiery dowolnego z zapowiedzianych już tytułów. Od pewnego czasu słyszeliśmy plotki o nowym Watch Dogs, a fani z pewnością czekają też na nową część serii Splinter Cell. Ostatecznie nie możemy wykluczyć, że któraś z nadchodzących gier będzie zupełnie nowym IP.

Pozostaje mieć nadzieję, że wszystkiego dowiemy się na nadchodzących targach E3, które wystartują już 11 czerwca w kalifornijskim Los Angeles. Fani kooperacyjnych strzelanin mogą powoli zacierać ręce na ujawnione w minionym tygodniu Ghost Recon Breakpoint, które trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One już 4 października.

Tymczasem dajcie znać w komentarzach, które z serii powinny doczekać się kontynuacji.


Seria Ghost Recon i wiele innych gier z portfolio Ubisoftu w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze