News

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint już oficjalnie

LM, 09.05.2019 21:00 2

Mamy pierwsze fragmenty rozgrywki, zwiastuny i datę premiery.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ubisoft oficjalnie zapowiedział najnowszą grę z serii Ghost Recon, która trafi na rynek pod tytułem Breakpoint. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze przecieki z forum reddit. Ghost Recon Breakpoint zaoferuje zabawę dla maksymalnie czterech graczy z opcją samodzielnej rozgrywki i zadebiutuje 4 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Podczas zabawy przeniesiemy się na wyspę Aurora opanowaną przez niebezpieczną frakcję The Wolves, która wykorzysta przeciwko nam rozbudowany arsenał autonomicznych urządzeń wojskowych przygotowanych w fabrykach Skell Technology. Tytułowy Breakpoint odnosi się do sytuacji, w której nasza drużyna nie będzie mogła w kontrolowany sposób kontynuować powierzonej jej misji i z pozycji myśliwego zmieniła się w zwierzynę.

Przy okazji mogliśmy rzucić okiem na pierwsze fragmenty rozgrywki uchwycone na wersji alfa. Na załączonym do wiadomości materiale zaprezentowano eksplorację, walkę z oponentami i korzystanie z podręcznego wyposażenia. Całość wymaga jeszcze wielu poprawek, przede wszystkim na gruncie oprawy wizualnej, ale wygląda na to, że deweloperzy zamierzają rozwinąć nieco formułę dynamicznych starć zaprezentowaną przy okazji Wildlands. Obok tego ujawniono, że na premierę gry dostępne będą tryby rywalizacji PvP, do których będziemy mogli przenieść bohatera z trybu fabularnego wraz z wszystkimi postępami i personalizacjami.


Gry z serii Tom Clancy’s Ghost Recon i szereg innych tytułów z porfolio firmy Ubisoft znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze