News

Zapowiedziano Blood Bowl III - football amerykański z trollami i innymi rasami z Warhammera

therionee, 15.05.2019 19:33 0

W Blood Bowl III zostaną wykorzystane zaktualizowane zasady z wersji figurkowej.

 

 

Bigben Interactive i Cyanide zapowiedzieli Blood Bowl III - grę opartą na figurkowym odpowiedniku od Games Workshop, w którym gramy w krwawą wersję footballu amerykańskiego rozmaitymi rasami z Warhammera: krasnoludami, elfami, trollami, ludźmi i nie tylko. Blood Bowl III ma być oparte na zaktualizowanych zasadach Blood Bowl. Premiera planowana jest na 2020 rok, równocześnie z premierą zaktualizowanej wersji gry figurkowej. Szczegółów jeszcze nie podano, lecz wydawca zaprasza do śledzenia Twittera.

Pierwsza odsłona Blood Bowl okazała się nieco niedopracowana. W Blood Bowl II wprowadzono różne usprawnienia, lecz można było zarzucić grze przegięte AI. Być może w trzeciej odsłonie serii zabawa przeciwko sztucznej inteligencji będzie przyjemniejsza? Przekonamy się w swoim czasie.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.