News

Zapowiedziano Blood Bowl III - football amerykański z trollami i innymi rasami z Warhammera

therionee, 15.05.2019 19:33 0

W Blood Bowl III zostaną wykorzystane zaktualizowane zasady z wersji figurkowej.

 

 

Bigben Interactive i Cyanide zapowiedzieli Blood Bowl III - grę opartą na figurkowym odpowiedniku od Games Workshop, w którym gramy w krwawą wersję footballu amerykańskiego rozmaitymi rasami z Warhammera: krasnoludami, elfami, trollami, ludźmi i nie tylko. Blood Bowl III ma być oparte na zaktualizowanych zasadach Blood Bowl. Premiera planowana jest na 2020 rok, równocześnie z premierą zaktualizowanej wersji gry figurkowej. Szczegółów jeszcze nie podano, lecz wydawca zaprasza do śledzenia Twittera.

Pierwsza odsłona Blood Bowl okazała się nieco niedopracowana. W Blood Bowl II wprowadzono różne usprawnienia, lecz można było zarzucić grze przegięte AI. Być może w trzeciej odsłonie serii zabawa przeciwko sztucznej inteligencji będzie przyjemniejsza? Przekonamy się w swoim czasie.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.