News

Wasteland 3 grywalne od początku do końca, kolejne doniesienia na E3 2019

LM, 15.05.2019 20:01 0

Przed deweloperami wciąż mnóstwo pracy.

Jeśli zastanawialiście się, jaki los spotkał zapowiedzianą w 2016 roku grę Wasteland 3 po przejęciu studia przez Microsoft, to najnowszy wpis deweloperów na platformie Fig powinien odpowiedzieć na przynajmniej część Waszych obaw. Okazuje się, że twórcom udało się sfinalizować sporą część prac – Wasteland 3 jest grywalne od początku do końca, ale właśnie to oznacza, że najważniejszy i zarazem najtrudniejszy etap procesu deweloperskiego dopiero się rozpoczyna. W nadchodzących miesiącach twórcy będą wypełniać zawartością ten, jak sami określili, szkielet, by dostarczyć fanom serii, to, czego oczekiwali, a nawet wiele więcej.

Trudno w takich okolicznościach mówić o oficjalnej dacie premiery gry, ale ostatecznie już podczas E3 2019 możemy liczyć na obszerniejszą aktualizację przebiegu projektu. Przy okazji twórcy podkreślili, że zgodnie z obietnicami towarzyszącymi rozpoczęciu kampanii crowdfundingowej na Fig, Wasteland 3 nie będzie tytułem ekskluzywnym dla żadnej z platform cyfrowej dystrybucji na PC – w dniu premiery gra pojawi się na Steam i GOG.com.

Cóż, pozostaje nam trzymać kciuki za powodzenie projektu i niezbyt odległą datę premiery. Wasteland 3 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Warto zaznaczyć, że obok omawianego postapokaliptycznego RPG-a inXile Entertainment prowadzi także niezapowiedziany jeszcze projekt dla Microsoftu.


Fanów RPG-ów z pewnością zainteresuje bogaty wybór gier z gatunku w ofercie Sferis.pl.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.