News

Powstanie remaster Ghostbusters: The Video Game?

therionee, 14.05.2019 14:17 0

Tak przynajmniej wynika z informacji zamieszczonych na stronie tajwańskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier.

 

 

Ghostbusters: The Video Game z 2009 roku w recenzji oceniliśmy bardzo wysoko - gra okazała się udana, wciągająca i bardzo grywalna, nie tylko dla wielbicieli pierwowzoru. Gra była (niestety) liniowa, ale za to cechowała się świetną fabułą, ciekawymi filmowymi wstawkami, zróżnicowanymi duszkami, klimatem i animacjami. Zadbano także o to, by głosów udzielili znani z filmu aktorzy: Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis i Ernie Hudson. Niestety, grę wycofano ze sprzedaży w 2017 roku (prawdopodobnie ze względu na wygaśnięcie licencji).

Jeśli wierzyć stronie tajwańskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier, powstanie remaster Ghostbusters: The Video Game. Wydawcą tego tytułu ma być Mad Dog Games (wydał m.in. World War Z oraz NBA Playgrounds). Na liście platform widnieje tylko Xbox One, pierwowzór natomiast ukazał się na różnych platformach - w tym PC, PS3 i Xbox 360. Nie podano daty premiery.

Na razie informacje te należy traktować z pewną rezerwą, póki nie zostaną potwierdzone oficjalnie. Coś może być jednak na rzeczy - film Ghostbusters 3 ma trafić do kin latem 2020, zbliża się także 10. rocznica istnienia gry.

 

 

Poniżej zwiastun pierwowzoru:

https://www.youtube.com/watch?v=otLptqH46-E

 

najnowsze