News

Magiczny flet pozwala śledzić NPC-ów w Skyrimie, czyli czego to modderzy nie wymyślą

LM, 14.05.2019 14:50 0

Mod wprowadza znaczniki dla około 100 istotnych postaci ze świata Skyrima.

Dobra wiadomość dla fanów hobbystycznego Dovahkiiningu – jeśli zdarza Wam się zagubić któregoś z istotniejszych bohaterów niezależnych, towarzyszy, trenerów, bądź o zgrozo żonę czy dzieci, to mamy coś, co rozwiąże Wasze problemy – przedstawiamy obrączkowanie. No może nie tym razem, ale jest blisko – modder znany jako javaplaza podzielił się z nami modem, który wprowadza magiczny flet, który nadaje znaczniki na mapie dla każdego z istotniejszych NPC w grze, dzięki czemu bez problemu możemy ich znaleźć na mapie.

Po użyciu instrumentu w zakładce zadań pojawi się 12 nowych wpisów, które odnoszą się do poszczególnych NPC intuicyjnie posegregowanych w tematycznych grupach. Autor przestrzega przed odpaleniem jednocześnie wszystkich znaczników, co z pewnością doprowadzi do znacznego obniżenia wydajności gry, ale poszukiwania NPC dla każdej z grup powinny przebiegać nad wyraz sprawnie. Mod obejmuje 100 różnych postaci i jest wciąż w stosunkowo wczesnej wersji, więc zainteresowani zgarniają w pakiecie ewentualne błędy.

Modyfikację Flute Finder — A Skyrim GPS Tracker dla oryginalnego Skyrima znajdziecie pod tym adresem, a posiadacze wydania Special Edition powinni skierować swoje kliki w ten odnośnik. Mod powstał z myślą o The Elder Scrolls V: Skyrim od Bethesda Softworks.


Skyrim i masę innych gier z portfolio Bethesda Softworks znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze