News

Bethesda przedstawia plany rozwoju Rage 2 po premierze

Małgorzata "therionee" Trzyna, 13.05.2019 11:44 0

Firma zapowiedziała dwa ogromne rozszerzenia, dodatkowe pojazdy, przeciwników, kody, wydarzenia i wyzwania dla społeczności.

 

 

14 maja ukaże się Rage 2, o czym przypomina cyborgowaty dupek na zwiastunie premierowym. Fani, którzy sięgną po grę, mogą liczyć na wsparcie na długo po premierze. Bethesda ogłosiła, jakie atrakcje czekają na graczy w nadchodzących miesiącach.

W maju, już w tygodniu premiery, wystartują wyzwania dla społeczności, a nagrodą za udział będą darmowe skórki - pierwszą skórką będzie "Rzyg-kometa" na pistolet. Nowe wyzwania będą pojawiać się każdego tygodnia maja i czerwca. Ponadto w grze wystartuje wydarzenie "Róbcie raban" z Rabanem Miażdżycielem w roli głównej.

Na czerwiec zaplanowano pierwszą dużą aktualizację. Gracze mogą liczyć na świeże wyzwania, nowe kody oraz wydarzenia. Pojawi się nowy typ pojazdu - mech, a także nowy, olbrzymi przeciwnik. Wszystko zostanie udostępnione za darmo.

Lipiec przyniesie kolejną, dużą, darmową aktualizację, z nowym rodzajem pojazdu i przeciwnikiem, wyzwaniami, skórkami i kodami.

W sierpniu ukaże się pierwsze duże rozszerzenie - "Powstanie Duchów", z nowym wątkiem fabularnym, regionem do eksploracji i nowościami w postaci broni, umiejętności i pojazdów. Rozszerzenie pozwoli dowiedzieć się, co porabiały Duchy od czasu zakończenia pierwszej części RAGE.

Drugie duże rozszerzenie planowane jest na listopad. Szczegóły kolejnych aktualizacji zostaną podane wkrótce.

 

 


Zamów grę Rage 2 - wersja cyfrowa na PC w sklepie Sferis.pl

Zamów grę Rage 2 Deluxe Edition - wersja cyfrowa na PC w sklepie Sferis.pl

najnowsze