News

Assassin's Creed. Odyssey - oficjalna powieść gry już w księgarniach!

gram.pl, 25.04.2019 16:01 0

Książka przedstawia historię Kasandry - głównej bohaterki gry Assassin's Creed Odyssey.

Gra Assassin's Creed Odyssey debiutowała pod koniec ubiegłego roku. Gracze mogli w niej wybierać między dwiema grywalnymi postaciami - Aleksiosem i Kasandrą. W książce jeszcze raz przeżyją tę samą przygodę, patrząc na wydarzenia z perspektywy Kasandry. Tytuł ten jest świetną propozycją także dla osób, które nie miały okazji zagrać! Gram.pl objął Assassin's Creed. Odyssey - oficjalną powieść gry patronatem medialnym.

Akcja Assassin's Creed. Odyssey - oficjalna powieść gry dzieje się w klasycznej Grecji. Jest V wiek przed naszą erą, okres wojen peloponeskich. Główna bohaterka, Kasandra, przeciwstawia się woli bogów, a jej ojciec zostaje zmuszony strącić ją w przepaść. Dziewczynka cudem uchodzi z życiem i ucieka ze Sparty, by spróbować odkryć swoje przeznaczenie i zrozumieć wydarzenia, które zaważyły na jej losach.

Zapraszamy do przeczytania fragmentu książki!

Kasandra została najemniczką. Jako dorosła kobieta, odznacza się ponadprzeciętną siłą fizyczną i hartem ducha. Będąc na wygnaniu, stara się rozwikłać tajemnicę rodzinnej tragedii. W końcu zostaje wciągnięta w wir wojny, lecz dzięki niezastąpionej włóczni Leonidasa może zwyciężać zarówno w pojedynkach, jak i w dużych bitwach. Na jej drodze pojawiają się niepospolici sprzymierzeńcy i równie nietuzinkowi wrogowie.

Za najnowszą część serii odpowiada szkocki pisarz, Gordon Doherty, który specjalizuje się w przenoszeniu czytelnika w czasy starożytne. Autor doskonale oddaje szczegóły oraz atmosferę dawnych greckich obyczajów, dzięki jego barwnym opisom namacalnie czujemy tężyznę fizyczną głównych bohaterów, ich siłę charakteru, napięcie podczas starć, zapach przelewanej krwi czy smak spożywanych przez wojowników potraw. Assassin's Creed. Odyssey to wspaniała propozycja dla fanów cyklu o zakapturzonych zabójcach - oferuje niezwykły świat walk misthios ze ścielącymi się na jej drodze anatagonistami i epickie batalie Sparty z Atenami.

Przygotujcie się na pełną przygód podróż po starożytnej Grecji! Assassin's Creed. Odyssey - oficjalna powieść gry jest już dostępna w sprzedaży!

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.