News

Grywalne demo horroru psychologicznego Dario Argento’s Dreadful Bond dostępne w sieci

LM, 18.04.2019 14:11 0

Poczuj przedsmak grozy, której stwaimy czoła w finalnej wersji tytułu.

Na początku kwietnia dowiedzieliśmy się, że włoski mistrz filmów grozy Dario Argento wraz ze studiem Clod pracuje obecnie nad pierwszoosobowym horrorem psychologicznym Dreadful Bond. Twórcy wystartowali z kampanią crowdfundingową w serwisie Kickstarter na produkcję gry, a jednym z jej elementów miało być udostępnienie grywalnego demka produkcji, które właśnie trafiło do sieci. Dzięki niemu przeniesiecie się do opuszczonej posiadłości, w której rozgrywa się akcja Dreadful Bond, by poczuć klimat tytułu i przedsmak tego, co czeka nas w finalnej wersji. Demko pobierzecie pod tym adresem.

Dario Argento’s Dreadful Bond to gra przygodowa w konwencji horroru psychologicznego ujęta w monochromatycznych barwach. Podczas rozgrywki przeniesiemy się do opuszczonej posiadłości skrywającej wiele mrocznych tajemnic, a tam stawimy czoła swoim lękom, napędzanym przez złowieszcze odgłosy i mistrzowską grę światła i cieni. Całość przygotowano z dużą starannością o najmniejsze detale, a także posiłkowano się techniką fotogrametrii.

Jeśli zbiórka okaże się sukcesem, to Dreadful Bond trafi na rynek jeszcze przed końcem 2020 roku.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.