Octopath Traveler - data premiery i zwiastun pecetowej wersji

LM
2019/04/17 12:58
0
0

Pecetowy port udanego jRPG-a zadebiutuje na Steam za niespełna dwa miesiące.

Powracamy na chwilę do wątku zapoczątkowanego w minionych tygodniach, gdy w bazie koreańskiej agencji ratingowej pojawił się wpis dotyczący pecetowego wydania gry Octopath Traveler. Przywołane pogłoski potwierdziła oficjalnie firma Square Enix, podając jednocześnie datę premiery portu, publikując jego zwiastun i dzieląc się garścią konkretów.

Octopath Traveler - data premiery i zwiastun pecetowej wersji

Zgodnie z zapowiedziami japońskiego koncernu Octopath Traveler ukaże się na PC za pośrednictwem platformy Steam dokładnie 7 czerwca. Tytuł dostępny będzie z dwiema wersjami dubbingu – angielską i japońską, podczas gdy tekst został przetłumaczony na kilka języków, pośród których niestety zabrakło spolszczenia. Całość zaoferuje dokładnie ten sam model rozgrywki i aspekty techniczne co wydany na konsolach Nintendo Switch pierwowzór, czyli modele postaci i efekty wizualne ujęte w 2D, osadzone w trójwymiarowym świecie.

GramTV przedstawia:

Octopath Traveler zadebiutowało na Nintendo Switch w lipcu minionego roku, zdobywając uznanie recenzentów i graczy, które reprezentuje ocena na pułapie 83 punktów w serwisie Metacritic. Z naszą recenzją tytułu możecie zapoznać się pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!