News

Octopath Traveler - data premiery i zwiastun pecetowej wersji

LM, 17.04.2019 12:58 0

Pecetowy port udanego jRPG-a zadebiutuje na Steam za niespełna dwa miesiące.

Powracamy na chwilę do wątku zapoczątkowanego w minionych tygodniach, gdy w bazie koreańskiej agencji ratingowej pojawił się wpis dotyczący pecetowego wydania gry Octopath Traveler. Przywołane pogłoski potwierdziła oficjalnie firma Square Enix, podając jednocześnie datę premiery portu, publikując jego zwiastun i dzieląc się garścią konkretów.

Zgodnie z zapowiedziami japońskiego koncernu Octopath Traveler ukaże się na PC za pośrednictwem platformy Steam dokładnie 7 czerwca. Tytuł dostępny będzie z dwiema wersjami dubbingu – angielską i japońską, podczas gdy tekst został przetłumaczony na kilka języków, pośród których niestety zabrakło spolszczenia. Całość zaoferuje dokładnie ten sam model rozgrywki i aspekty techniczne co wydany na konsolach Nintendo Switch pierwowzór, czyli modele postaci i efekty wizualne ujęte w 2D, osadzone w trójwymiarowym świecie.

Octopath Traveler zadebiutowało na Nintendo Switch w lipcu minionego roku, zdobywając uznanie recenzentów i graczy, które reprezentuje ocena na pułapie 83 punktów w serwisie Metacritic. Z naszą recenzją tytułu możecie zapoznać się pod tym adresem.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.