News

Sony świętuje pierwszą rocznicę wydania God of War darmowym motywem dla PS4

Małgorzata Trzyna, 15.04.2019 10:38 1

Sony Santa Monica przygotowało także wideo z podziękowaniami.

Od wydania God of War minął już rok. Sony Santa Monica z tej okazji podziękowało w nowym wideo oraz przygotowało dla fanów darmowy motyw na PS4 (można go pobrać, nawet jeśli nie macie gry w kolekcji). Motyw przedstawia Kratosa i Atreusa na łodzi na Jeziorze Dziewięciu. 17 kwietnia pojawi się z kolei rocznicowy zestaw awatarów z postaciami (również darmowy).

- W roku 2015 świętowaliśmy 10. rocznicę God of War, saga rozpoczęła się w roku 2005 - pisze Shannon Studstill, szefowa Santa Monica Studio. - Teraz świętujemy pierwszą rocznicę nowej ery, która rozpoczęła się dla Kratosa i jego syna, Atreusa. Wiedzieliśmy, że przygotujemy dla fanów coś specjalnego, gdy Cory Barlog przedstawił nam wizję zmian: ojciec i syn wyruszają w niezwykłą podróż, podróż dla uhonorowania żony i matki... ale też podróż, w której chłopiec uczy ojca, jak być człowiekiem; a ojciec (Kratos) uczy syna, jak być bogiem. Tak, zmiana była trudna. Wprowadzanie zmian w długo istniejącej marce wiąże się z ogromnymi wątpliwościami, jest to dla studia ryzyko i ogromny skok wiary. Dziękuję naszemu zespołowi z całego świata, rodzinie Sony PlayStation oraz wam, milionom fanów God of War na świecie, którzy dokonaliście tego skoku z nami i wyruszyliście w podróż, której się nie spodziewaliśmy. Tę podróż odbyliśmy razem.

Musimy przyznać, że God of War to zdecydowanie udany tytuł. Więcej o grze dowiecie się z naszej recenzji.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.