Nadciąga Age of Empires II: Definitive Edition

LM
2019/04/15 15:15
0
0

Rozszerzona edycja gry została zarejestrowana w bazie agencji ratingowej ESRB.

Jeśli zastanawialiście się, jaki los spotkał zapowiedziane przez Microsoft jeszcze w 2017 roku odświeżone edycje gier Age of Empires II i Age of Empires III, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Ta dotyczy co prawda wyłącznie jednej z przywołanych produkcji – Age of Empires II: Definitive Edition – którą zarejestrowała w swojej bazie agencja ratingowa ESRB. Tym samym jest jasne, że w nadchodzących tygodniach lub miesiącach gigant z Redmond pokusi się o oficjalną zapowiedź rozszerzonego wydania RTS-a z 1999 roku.

Nadciąga Age of Empires II: Definitive Edition

Informacje upublicznione przez ESRB raczej Was nie zaskoczą – mowa tu o strategii czasu rzeczywistego osadzonej w realiach historycznych, w której budujemy własne struktury, rekrutujemy wojsko, a następnie zmagamy się z innymi frakcjami. Wpis nie ujawnia żadnych konkretów związanych ze stopniem usprawnień, jakie czekają odświeżone wydanie, ani jego przybliżonej daty premiery, więc pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia.

GramTV przedstawia:

Osobiście obstawiam, że oficjalną prezentację wraz z premierą jeszcze tego samego dnia otrzymamy podczas konferencji Microsoftu na tegorocznym E3. Ewentualnie premiera remastera zbiegnie się w czasie z 20 rocznicą wydania oryginału. Wszystkiego dowiemy się w nadchodzących miesiącach, a wtedy z pewnością Was poinformujemy.

Age of Empires II: The Age of the Kings powstało w Ensemble Studios, a na pecetowy rynek trafiło we wrześniu 1999 roku. Dwa lata później grę wydano także na konsolach PlayStation 2.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!