Sony nie banuje już kont za obraźliwe identyfikatory PSN

Małgorzata Trzyna
2019/04/14 19:42
1
0

Jeśli wybierzemy obraźliwą nazwę swego konta, zostanie ona zmieniona tymczasowo na inną.

Sony nie banuje już kont za obraźliwe identyfikatory PSN

Kilka dni temu Sony wprowadziło możliwość zmiany identyfikatora PSN. Firma potwierdziła, że wprowadziła również zmiany w warunkach użytkowania. Uprzednio użytkownik wybierający dla swego konta obraźliwą nazwę otrzymywał bana, obecnie niewłaściwa nazwa zostaje tymczasowo zmieniona na "TempXXXX". W tym momencie użytkownik może wybrać inną nazwę lub powrócić do poprzedniej (zakładając, że nazwa ta nie narusza warunków użytkowania). Dzięki temu rozwiązaniu można będzie uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że zmiana identyfikatora PSN może pociągnąć za sobą problemy - zwłaszcza dla posiadaczy starszych gier. W niektórych grach może pojawiać się nadal stara nazwa, konto PSN może nie być połączone z kontem w grze, ustawienia gry mogą zostać zresetowane. Mogą też pojawić się poważniejsze problemy, jak np. utrata waluty w grze, postępów czy zawartości tworzonej przez użytkowników.

Obecnie problemy wykryto w około 40 grach, z czego poważne problemy dotykają 10 tytułów. Listę przetestowanych gier można znaleźć na PlayStation.com.

Komentarze
1
DzikiDzik2123
Gramowicz
15/04/2019 08:39

Czekalem na ta chwile PuSSyAnhilator69 juz ustawiony