News

Plotka: Red Dead Redemption 2 trafi na PC w lipcu, jako tytuł ekskluzywny w Epic Games Store

LM, 06.04.2019 13:20 7

Gra ukazała się w minionym roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jeden z użytkowników forum 4Chan podzielił się ciekawą teorią związaną z nadchodzącym debiutem pecetowej wersji wydanej w minionym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One gry Red Dead Redemption 2. Według ujawnionych przez niego informacji oficjalna zapowiedź najnowszego Red Dead na PC nastąpi dokładnie 22 kwietnia, a tytuł trafi na rynek kilka miesięcy później – 9 lipca.

Co ciekawe, autor pogłosek podaje również, że podpisana przez Take-Two umowa na ekskluzywny charakter Borderlands 3 w Epic Games Store ma być rozszerzona także na Red Dead Redemption 2, ale podczas gdy Borderlands 3 będzie ekskluzywne jedynie przez pierwszy rok, to RPG w klimatach Westernu będzie zarezerwowany wyłącznie dla platformy Epic Games.

Oczywiście są to jedynie pogłoski, które dodatkowo pojawiły się na forum 4Chan, które nie słynie raczej jako w pełni wiarygodne źródło przecieków, więc należy podchodzić do zaprezentowanych tu informacji z odpowiednim dystansem. Warto jednak przypomnieć, że publikowane na 4Chan przecieki dotyczące Borderlands 3 znalazły potwierdzenie w planach wydawniczych, więc może i tym razem coś jest na rzeczy.

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało w październiku minionego roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Gdy pojawią się nowe doniesienia dotyczące pecetowego wydania, to z pewnością Was o tym poinformujemy.

najnowsze