RAGE 2 - w grze pojawią się dziwaczne oszustwa aktywowane kodami!

Małgorzata Trzyna
2019/04/05 15:17
0
0

Z pomocą kodów np. załatwimy przeciwników jednym ciosem albo sprawimy, że nasza postać będzie razić prądem wszystkich, którzy zbytnio się zbliżą.

RAGE 2 - w grze pojawią się dziwaczne oszustwa aktywowane kodami!

W RAGE 2 pojawi się system kodów, na wzór oszustw stosowanych w tytułach, które obecnie wspominamy z nostalgią. Starszy programista rozgrywki, Peter Hastings, podkreślił, że kody niegdyś stanowiły nieodłączny element gier, od momentu, gdy ktoś w pierwszym Doomie wpisał "idkfa", a dodatkowo są zabawne. Twórcy RAGE 2 są dumni, że mogą pielęgnować tę tradycję. W grze pojawi się szereg dziwacznych oszustw:

  • Idzie jak burza: Legenda dubbingu gier komputerowych, Tim Kitzrow, użyczył swego wyjątkowego talentu na potrzeby RAGE 2 i trybu "Idzie jak burza", gdzie komentuje każdy wyczyn gracza. Bum szakalaka!
  • Luzik: Z pomocą tego kodu załatwimy wszystkich przeciwników jednym ciosem. Nieuczciwe? Oponenci nie mają nic do gadania w starciu z bogiem.
  • Syn Thora: Po aktywowaniu kodu postać gracza razi prądem wszystkich przeciwników, którzy ośmielą się zbliżyć.
  • Wsparcie Klegga: Niesławny przedsiębiorca (i burak) Klegg Clayton dołącza jako sojusznicza, sterowana przez komputer postać. W sumie nie wiadomo, czy to nagroda, czy kara.
  • Fotel wyrzucający: To nie gracz katapultuje się z pojazdu wraz z fotelem, to pojazd odlatuje w powietrze, a gracz zostaje na swoim miejscu.

GramTV przedstawia:

Z czasem pojawią się nowe kody, a stare kody będą zastępowane przez inne.

Kody będzie można zdobyć na różne sposoby: w wersji Deluxe będziemy mieli dostęp do trzech z nich od początku, zaś zamówienie gry w przedsprzedaży zagwarantuje dostęp do kodu "Idzie jak burza". Każdy kod można będzie także kupić za walutę w grze od Czarodzieja Pustkowi (przyjaźnie nastawionego mutanta snującego się po pustkowiach).

RAGE 2 ukaże się 14 maja na PC, PS4 i Xboksie One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!