Twórcy Breach, studio QC Games zamyka swoje podwoje

LM
2019/04/04 13:52
0
0

Nie wiemy jaki los spotka debiutancki projekt ekipy.

Deweloperzy ze studia QC Games opublikowali post na swojej oficjalnej stronie internetowej, w którym podziękowali wszystkim graczom za dotychczasowe wsparcie i poinformowali jednocześnie, że kończą działalność na rynku gier wideo. Nie dowiedzieliśmy się jeszcze jakie pobudki stoją za zamknięciem studia, a zamiast tego twórcy postanowili jedynie wycofać ze sprzedaży wszelkie produkty związane ze swoim debiutanckim projektem – sieciowym RPG akcji Breach.

Twórcy Breach, studio QC Games zamyka swoje podwoje

Jeśli zastanawiacie się jaki los spotka rzeczoną produkcję, to nie mamy dla Was zbyt wielu konkretów. Deweloperzy poinformowali jedynie, że na razie serwery gry pozostaną aktywne, a o dalszych działaniach będą informować wkrótce. Jednocześnie nie przekazali jednoznacznej odpowiedzi dotyczącej przyszłości gry, więc fanom pozostaje czekać na kolejne komunikaty.

GramTV przedstawia:

Breach to opracowana z myślą o rozgrywce w sieci gra akcji z elementami RPG, tworzona przez byłych pracowników studia BioWare, jako duchowy spadkobierca skasowanego projektu Shadow Realms. Tytuł dostępny jest wyłącznie na PC, ale wiele wskazuje na to, że wkrótce podzieli los swojego pierwowzoru.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!