RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood i DOOM Eternal zmierzają na Steam

LM
2019/03/26 07:59
1
0

W najbliższym czasie na platformie Valve pojawi się także osławiony Fallout 76.

RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood i DOOM Eternal zmierzają na Steam

Firma Bethesda Softworks ujawniła za pośrednictwem Twittera, że najnowsze gry z jej wydawniczego portfolio pojawią się w cyfrowej dystrybucji platformy Steam. Mowa tu o takich tytułach jak RAGE 2, DOOM Eternal, Wolfenstein: Youngblood czy dedykowanej technologii VR grze Wolfenstein: Cyberpilot. Mało tego, jeszcze w tym roku na Steam trafi wydany początkowo ekskluzywnie na platformie Bethesdy Fallout 76. Oczywiście każdy z wymienionych tu tytułów ukaże się równocześnie także na Bethesda.net, ale wygląda na to, ze wbrew wcześniejszym przesłankom amerykańska firma nie zamierza ograniczać miłośnikom pecetowego grania wolności wyboru preferowanej platformy.

Wszystko wskazuje również na to, że Bethesda nie pokusiła się o zawiązanie porozumienia z firmą Epic Games dotyczącego czasowej ekskluzywności swoich gier na Epic Games Store, więc pozostaje mieć nadzieję, że w trosce o przede wszystkim własny wizerunek Betehsda nie wycofa się niedługo z ujawnionych tu rewelacji.

GramTV przedstawia:

Wszystkie z wymienionych tu gier mają zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Zgodnie z informacjami, którymi dysponujemy na tę chwilę, pierwszą z nich będzie opracowane w ramach współpracy pomiędzy id Software a Avalanche Studios RAGE 2, które zaplanowano na 14 maja.

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
17/04/2019 18:59

"Wszystko wskazuje również na to, że Bethesda nie pokusiła się o zawiązanie porozumienia z firmą Epic Games dotyczącego czasowej ekskluzywności swoich gier na Epic Games Store" - Ciekawe dlaczego, chyba nie dla tego https://www.gram.pl/news/2019/03/21/epic-store-nie-bedzie-sprzedawac-badziewnych-gier.shtml ?